Akcja Pajacyk

Wspieramy akcję pajacyk! Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom. 

Stowarzyszenie usłyszeć świat

Przekazujemy część dochodu stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu – Usłyszeć Świat

DKMS

Przekazujemy część dochodu fundacji DKMS, której celem jest znalezienie dawców komórek macierzystych krwi.

MISJA

Misją Herz Medical Instruments jest dostarczenie uśmiechu i radości, oraz poczucia bezpieczeństwa z korzystania z oferowanych produktów .

BEZPIECZEŃSTWO

Poprzez swoje doświadczenie związane z produkcją, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Fundamentem naszej działalności jest troska o użytkowników naszych produktów. Nasze produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy oraz spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa i jakości.

HERZ MEDICAL INSTRUMENTS

to tworzone ze starannością i najwyższą jakością produkty medyczne. Fundamentem naszej działalności jest troska o bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów.

CERTYFIKOWANE PRODUKTY

Oferujemy najwyższej jakości ciśnieniomierze, masażery, aparaty słuchowe itp. Każdy z produktów jest – w świetle przepisów polskich i europejskich – wyrobem medycznym, posiadającym wszelkie wymagane certyfikaty. Standardowa gwarancja, którą objęte są nasze urządzenia, wynosi aż 4 lata.