Super wydajny i nowoczesny

Ultra lekki / nowoczesny bezszczotkowy silnik / mocna bateria

Wszechstronne zastosowanie

Wysokowydajny, super cichybezszczotkowy silnik, litowo-jonowe baterie

Profesjonalne i intuicyjne

Super wydajny i nowoczesny

Masażer wibracyjny od Herz Medical Instruments to nowa generacja urządzeń do samodzielnego masażu i autoterapii.

Wysokowydajny, super cichybezszczotkowy silnik, litowo-jonowe baterie o wydłużonym czasie użytkowania, 30 stopni regulacji oraz zestaw 6 głowic, ustanawiają nowy standard wśród profesjonalnych massage gun’ów!

Cena: 399 zł 

PERFEKCJA

Ultra lekki / nowoczesny bezszczotkowy silnik / mocna bateria

Opatentowane konstrukcja silnika oparta na nowoczesnych rozwiązaniach, pozwoliła zmniejszyć moc znamionową naszego masażera do 50W, dzięki czemu urządzenie jest lekkie i poręczne, posiada wydajność urządzeń o dużo większej mocy. A lżejsza konstrukcja silnika to nie tylko większa wydajność i lepsza wygoda pracy a dodatkowo możliwość zastosowania pojemniejszej 3000mAh baterii. (długi czas pracy na jednym ładowaniu)

Kup teraz

Pomocny w terapii mięśniowo powięziowej

Pistolet do masażu idealnie nadaje się jako uzupełnienie technik osteopatycznych i terapii mięśniowo-powięziowej, głównie przy łagodzenia sztywności i bólów mięśni, do poprawienia mikrokrążenia w tkankach, zwiększania zakresu ruchomości tkanek i poprawy ogólnego funkcjonowania mięśni..

Kup Teraz

INNOWACYJNY

Sprawdzony

Zebiegi EMS

27 programów EMS podzielonych na 9 obszarów ciała (po 3 programy w tym jeden konfigurowalny). To zastosowanie nie tylko medyczne. Może być stosowana wspomagająco przez sportowców przy treningach sportowych i rozbudowie mięśni. Skurcze mięśniowe wymuszane są impulsami elektrycznymi przybierają charakter masażu ciała, rozluźniają mięśnie, poprawiają samopoczucie, dzięki czemu mięśnie mogą szybciej się regenerować i rozbudowywać.

Kup teraz

Sprawdzone narzędzie do fizykoterapii

Dzięki energii kinetycznej generowanej bezpośrednio w tkance mięśniowej, rozgrzewamy zmęczone i zbite mięśnie poprawiając mikrokrążenie i przyśpieszając gojenie się stanów zapalnych oraz regenerację po treningach.

A title

Image Box text

DOTYKOWY PANEL LCD

Przycisk „+” (3.) służy do zwiększenia intensywności wibracji, przycisk „-„(4.) służy do zmniejszenia intensywności wibracji. Wyświetlacz pokazuje stopień intensywności wibracji (1.) oraz poziom naładowania akumulatora (2.)

 
Kup Teraz

Idealny

Opis głowic

 1. Płaska: Idealna do masażu zarówno małych jak i dużych grup mięśniowych. Duża powierzchnia dociera do głębokich partii mięśni, rozbijając je i poprawiając mikrokrążenie. Dobrze sprawdzi się podczas masażu rozcierającego, oraz masażu powięziowego. Sprawdza się również w masażu bardzo mocno zbitych i poskręcanych mięśni po długich i obciążających treningach.
 2. STOŻEK: Końcówka idealnie nadaje się do terapii punktów spustowych mięśni. Dzięki stożkowatemu zakończeniu idealnie dociera do najtrudniej położonych grup mięśniowych. Idealna do zaawansowanych i intensywnych technik masażu.

  * Punkty spustowe to napięta maleńkie węzły pasmach mięśni(zgrubienia powstałe na tkance mięśniowej), które mogą być podłożem dolegliwości bólowych często w zupełnie innych miejscach.

  Stożek jest również idealną głowicą do masażu powięzi. Wymaga on jednak specjalistycznej wiedzy, aby dobrze dotrzeć do napiętych obszarów, które wymagają uwagi. Dobrze jest jednak masaż ten zacząć od końcówki płaskiej a następnie przejść na końcówkę stożkową.

 3. Widełki: Idealne do masażu okolic ścięgien Achillesa, łydek, karku. Jej kształt ma za zadanie ominięcie ścięgna Achillesa przy jednoczesnym dotarciu do mięśni. Ponadto, końcówka ta dzięki zaokrąglonemu kształtowi końca głowicy, łatwiej przesuwa się po powierzchni ciała przez co masaż jest bardziej dogłębny. Końcówka ta nadaje się również do masażu prostowników grzbietu, czworobocznego, brzuchatego łydki.
 4. Łopatka: jest idealną końcówką do szerokich partii mięśni, okolic kręgosłupa, przy łopatkach, mięśni klatki piersiowej itp. Stanowi idealne uzupełnienie innych głowic.
 5. Okrągła: Za jej pomocą można wykonać masaż wszystkich części ciała, o średnio zaawansowanej sile nacisku i intensywności. Nacisk rozkłada się po powierzchni kuli, przez co końcówka ta idealnie nadaje się do masażu dużych i średnich partii mięśni, takich jak biceps, triceps, kark, ramiona, uda, łydki. Jest ona również odpowiednia do masażu rozluźniającego i rozgrzewającego zbite i spięte mięśnie po treningach i przed intensywnymi treningami. Głowica ta symuluje podstawowe techniki masażu takie jak: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja i wstrząsanie. Pomocna w walce z cellulitem.
 6. Okrągła: Za jej pomocą można wykonać masaż wszystkich części ciała, o umiarkowanej sile nacisku i intensywności. Nacisk rozkłada się po powierzchni kuli, przez co końcówka ta idealnie nadaje się do masażu dużych partii mięśni takich jak: uda, kark, ramiona. Jest ona również odpowiednia do masażu rozluźniającego i rozgrzewającego zbite i spięte mięśnie po treningach oraz przed intensywnymi treningami. Głowica ta symuluje podstawowe techniki masażu takie jak: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja i wstrząsanie. Pomocna w walce z cellulitem.

Pistolet do masażu Herz Medical Instruments

 

cena: 299zł

Specyfikacja techniczna:

 • Ilość poziomów: 30
 • Materiał: ABS – gumowany
 • Moc: 50 W
 • Pojemność akumulatora: 3000 mAh
 • Bateria litowo-jonowa: 16.6 V
 • Częstotliwość: 50/60 Hz
 • Napięcie: 110-240 V
 • Poziom hałasu:  poniżej 30 db
 • Waga: 853gram
 • Kolor: CZARNY

Zestaw zawiera:

 • Pistolet masujący
 • 6 głowicy
 • Ładowarka
 • walizka/etui
 • Instrukcja w j.polskim
 • zapasowe tłumiki drgań