Szukaj
Close this search box.

HERZ pomaga

POMAGAMY, PONIEWAŻ WARTO

Naszym nadrzędnym celem nie jest tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale również niesienie pomocy, tym którzy tego najbardziej potrzebują.

Akcja Pajacyk

Wspieramy akcję pajacyk! Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom.

STOWARZYSZENIE USŁYSZEĆ ŚWIAT

Przekazujemy część dochodu stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu – Usłyszeć Świat

DKMS

Przekazujemy część dochodu fundacji DKMS, której celem jest znalezienie dawców komórek macierzystych krwi.

TROSKA

Troszczymy się o dobro ludzi potrzebujących dlatego, marka Herz Medical Instruments część swojego dochodu przekazuje organizacjom niosącym pomoc ludziom chorym i potrzebującym w trudnej sytuacji finansowej.

MISJA

Misją Herz Medical Instruments jest dostarczenie uśmiechu i radości, oraz poczucia bezpieczeństwa z korzystania z oferowanych produktów.

HERZ MEDICAL INSTRUMENTS

to tworzone ze starannością i najwyższą jakością produkty medyczne. Fundamentem naszej działalności jest troska o bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów.

BEZPIECZEŃSTWO

Poprzez swoje doświadczenie związane z produkcją, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Fundamentem naszej działalności jest troska o użytkowników naszych produktów. Nasze produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy oraz spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa i jakości.

CERTYFIKOWANE PRODUKTY

Oferujemy najwyższej jakości ciśnieniomierze, masażery, aparaty słuchowe itp. Każdy z produktów jest – w świetle przepisów polskich i europejskich – wyrobem medycznym, posiadającym wszelkie wymagane certyfikaty. Standardowa gwarancja, którą objęte są nasze urządzenia, wynosi aż 4 lata.