Marka Herz Medical Instruments

to tworzone ze starannością i najwyższą jakością produkty medyczne. Fundamentem naszej działalności jest troska o bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów.

Bezpieczeństwo

Poprzez swoje doświadczenie związane z produkcją, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Fundamentem naszej działalności jest troska o użytkowników naszych produktów. Nasze produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy oraz spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa i jakości.

CERTYFIKOWANE PRODUKTY

Oferujemy najwyższej jakości ciśnieniomierze, masażery, aparaty słuchowe itp. Każdy z produktów jest – w świetle przepisów polskich i europejskich – wyrobem medycznym, posiadającym wszelkie wymagane certyfikaty. Standardowa gwarancja, którą objęte są nasze urządzenia, wynosi aż 4 lata.

Troska

Troszczymy  się o dobro ludzi potrzebujących dlatego, marka Herz Medical  Instruments część swojego dochodu przekazuje organizacjom niosącym pomoc  ludziom chorym i potrzebującym w trudnej sytuacji finansowej. 

Misja

Misją Goodwillbrands jest dostarczenie uśmiechu i radości, oraz poczucia bezpieczeństwa z korzystania z produktów oferowanych pod naszymi markami.