Szukaj
Close this search box.

O nas

Herz Medical Instruments to innowacyjny producent urządzeń medycznych i kosmetycznych, znajdująca się w czołówce największych firm tego sektora na świecie. Jako firma o międzynarodowym zasięgu oferujemy produkty ułatwiające prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia bez względu na wiek.

Misja

Misją Herz Medical Instruments jest dostarczanie uśmiechu i radości, oraz poczucia bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów medycznych.

TROSKA

Fundamentem naszej działalności jest troska o użytkowników naszych produktów. Nasze produkty są wytwarzane w oparciu o najwyższe standardy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W swoich działaniach kierujemy się dobrem naszych klientów. Dlatego dostarczamy tylko najlepsze rozwiązania w dziedzinie produktów medycznych i kosmetycznych.

INNOWACYJNOŚĆ PERFEKCJA PASJA SZACUNEK UCZCIWOŚĆ

Uczciwość

Działalność prowadzimy w sposób uczciwy. Wykazujemy najwyższe standardy etyki biznesowej w kontaktach z klientami, dostawcami i współpracownikami. Budujemy zaufanie u innych poprzez naszą reputację, uczciwość i wzajemny szacunek.

Wartości

Wspólnie pracujemy na to aby upewnić się, aby cały nasz wysiłek zwiększał wartość dla klienta. Na każdą decyzję patrzymy z perspektywy klienta aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby.