Szukaj
Close this search box.

Praca

Szukasz pracy?

Obecnie poszukujemy pracowników do obsługi sklepu internetowego!

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta sklepu internetowego
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • Obsługa reklamacji,
  • Obsługa sklepu internetowego i współpraca z zewnętrznymi platformami handlowymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie oraz samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość komputera
  • Elastyczność i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie pro-konsumenckie
  • Chęci uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych kompetencji

Mile widziane

  • Znajomość pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel, Word,
  • Znajomość oprogramowania FreshDesk
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego
  • Podstawowa znajomość zagadnień marketingowych

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pracę dzięki której dużo się nauczysz
  • Miła atmosfera
  • Możliwość awansu i tworzenia historii firmy
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków;
  • Pracę w firmie, w której powstają struktury
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Zielonka
Forma zatrudnienia: Umowa Zlecenie/Umowa o pracę/Umowa B2b

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie/zgłoszenie/ poprzez formularz kontaktowy na podany w tym celu adres email, numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz usunięcia. Administratorem danych jest Goodwill Brands z siedzibą ul. Jacka Woronieckiego 6e/2.