Szukaj
Close this search box.

Irygator do zębów Herz Medical

W trosce o higieniczną czystość

PROFESIONAL Skin Care

Piękny uśmiech to zdrowe zęby i dziąsła. Zadbaj o higienę jamy ustnej z profesjonalnym irygatorem do zębów Herz Medical! Irygator precyzyjnie czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe, usuwając osad i bakterie, a dodatkowo delikatnie masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie. Zapomnij o męczącym nitkowaniu i postaw na higieniczną czystość!

Skuteczne usuwanie płytki nazębnej: usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów

Zdrowsze dziąsła: klinicznie udowodniono, że do 50% skuteczniejsze w poprawie zdrowia dziąseł w porównaniu z nicią nitkową

Skuteczne usuwanie płytki nazębnej: usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów

Irygator
Irygator

Skuteczność i wygoda

Irygacja to najbardziej skuteczna metoda usuwania płytki nazębnej, resztek jedzenia i chorobotwórczych bakterii. Dzięki zróżnicowanym końcówkom i obrotowej głowicy irygator Herz Medical jest wygodny w użytkowaniu i dociera do wszystkich zakamarków jamy ustnej. Zasilanie akumulatorowe pozwala na 8 godzin pracy bez ładowania, a możliwość korzystania z ciepłej wody sprawia, że codzienna irygacja jest dużo przyjemniejsza.

Irygator do czyszczenia zębów
Irygator do zębów

Innowacyjne działanie – Interval Cleaning

Bezprzewodowy irygator Herz Medical działa w 3 trybach pracy, różniących się mocą i częstotliwością uderzeń wody. Szczególnie polecany jest tryb masażu pulsacyjnego (Interval Cleaning), polegający na tym, że irygator co kilka sekund wstrzymuje strumień wody. Dzięki temu mamy czas, by przełożyć końcówkę urządzenia do innej części jamy ustnej i zużywamy mniej wody. Masaż pulsacyjny ma też dobroczynny wpływ na dziąsła, przeciwdziałając stanom zapalnym.

Piękny uśmiech dla każdego

Wbrew pozorom irygatory nie są dedykowane tylko osobom noszącym aparaty ortodontyczne oraz posiadającym implanty, ale każdemu, kto pragnie profesjonalnie zadbać o swoje zęby i dziąsła. Są dużo skuteczniejsze niż nici dentystyczne, a ich używanie jest zdecydowanie przyjemniejsze. Stosowanie specjalnej końcówki do czyszczenia języka ogranicza rozwój drobnoustrojów odpowiadających za powstawanie nieświeżego oddechu i tym samym zapewnia świeży oddech na długi czas.

Nowoczesny irygator do zębów

Zalety irygatora Herz Medical:

 • 3 tryby pracy: mocny – ciągły, standardowy, delikatny masaż pulsacyjny (Interval Cleaning)
 • wysokie ciśnienie: od 276 do 620 kPa
 • 4 końcówki w zestawie: standardowa, skrobaczka do języka, dysza ortodontyczna, dysza periodontyczna
 • akumulator Li-Ion działający ponad 8 godzin na jednym naładowaniu – to od 2 do 3 tygodni pracy bez ładowania urządzenia
 • wodoszczelność IPX7
 • ergonomiczny kształt z dyszą obrotową 360°
 • proste napełnianie zbiornika
 • kabel do ładowania z końcówką USB – możliwość ładowania z każdej ładowarki USB, komputera, laptopa, powerbanku
 • zasobny zbiornik: 200 ml
 • cicha praca: ≤ 75 dB
 • UWAGA: dysze kompatybilne z modelami: Waterpik WP-100, WP-562, WP-560, WP-563

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Irygator do czyszczenia zębów

Nawigacja