Szczoteczka Soniczna Herz Medical

W trosce o higieniczną czystość

Piękny uśmiech to zdrowe zęby i dziąsła. Zadbaj o higienę jamy ustnej z profesjonalnym irygatorem do zębów Herz Medical!

Codzienne stosowanie szczoteczki sonicznej to najlepszy i najskuteczniejszy sposób zadbania o pełną higienę jamy ustnej. Skuteczna i zarazem delikatna metoda oczyszczania sprawdzi się zarówno w profilaktyce, jak i u osób, które już borykają się z problemami zębów i dziąseł (takimi jak paradontoza, próchnica, nieświeży oddech, kamień nazębny, odsłonięte zęby itp).

Używanie szczoteczki sonicznej pomaga też chronić szkliwo zębowe oraz usuwać zanieczyszczenia bez narażenia dziąseł na mikrourazy. To także zdecydowanie skuteczniejsza metoda czyszczenia zębów niż szczotkowanie przy pomocy tradycyjnej, ręcznej szczoteczki.

Jedna z najszybszych szczoteczek sonicznych na rynku

Wykonująca aż 82 tys. ruchów na minutę głowica sonicznej szczoteczki do zębów Herz Medical Instruments należy do najszybszych na rynku. Dynamiczne drgania szczoteczki pozwalają uzyskać efekt kawitacji, wymiatając osad nawet z najtrudniej dostępnych szczelin i przestrzeni międzyzębowych. Teraz wystarczą zaledwie dwie minuty, by cieszyć się nieskazitelnie czystymi zębami!

Wide Active Cleaning Technology

Zdrowe dziąsła i bielsze zęby

Ultra szybkie drgania szczoteczki dzięki zastosowaniu technologii Wide Active Cleaning są w stanie wprawić wodę w mikrodrgania i wytworzyć mikro-pęcherze, które jak w urządzeniach do peelingu kawitacyjnego wymiatają osad z trudnodostępnych szczelin międzyzębowych oraz osad z linii dziąseł.

Hiperboliczny silnik soniczny

Cios dla paradontozy – prawidłowa higiena

Soniczna szczoteczka do zębów Herz Medical Instruments została wyposażona w najnowocześniejszy hiperboliczny silnik soniczny. Dzięki niemu precyzyjnie i niezwykle skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni zębów i dziąseł. Zapewnia higieniczną czystość, chroniąc jednocześnie przed paradontozą i innymi chorobami przyzębia.

Silnik wytwarza wymiatającą falę soniczną w główce szczoteczki, która oscyluje w granicach 18,5 stopnia i z potężną siłą usuwa osad z płytki nazębnej na styku zębów i dziąseł.

Unikalny design w harmonii z pięknem

Szczoteczka bez wątpienia przykuwa uwagę swoim wyglądem. Delikatne kształty i matowe wykończenie szczoteczki w kolorze białym z pewnością idealnie wpasują się do wnętrza każdej nawet najnowocześniejszej łazienki

Smart Timer

Z kolei wbudowany w szczoteczkę smart timer nie tylko dokładnie odmierza czas mycia zębów w wybranym programie, ale także co 30 sekund sygnalizuje, by przełożyć szczoteczkę do kolejnej części jamy ustnej, dzięki czemu wszystkie miejsca zostają równomiernie doczyszczone.

Delikatne i efektywne działanie dzięki włóknom Dupont

W sonicznej szczoteczce Herz Medical Instruments zastosowano specjalne włókna marki Dupont. Są one wykonane w technologii szlifowania hemisferycznego, dzięki czemu mają idealnie gładkie końcówki i nie powodują mikrourazów dziąseł podczas szczotkowania. Tym samym chronią przed odsłonięciem szyjek zębowych i paradontozą.

Cztery tryby pracy dla użytkowników o różnych potrzebach

Każdy z nas ma inne potrzeby. Dlatego soniczna szczoteczka do zębów Herz Medical Instruments pracuje aż w czterech trybach, różniących się ilością i prędkością drgań sonicznych. Od klasycznego programu Clean, idealnego do codziennego mycia zębów, przez polecany dla posiadaczy wrażliwych zębów i dziąseł tryb Sensitive, aż po zwalczające przebarwienia i polerujące zęby programy Care oraz Whitening.

 • CLEAN – program przeznaczony do codziennego mycia zębów. Doskonale oczyszcza zęby i dziąsła, usuwając osad, bakterie i płytkę nazębną. Poprawia ukrwienie dziąseł.
 • SENSITIVE – delikatny program o częstotliwości drgań dostosowanej do potrzeb osób o wrażliwych zębach i dziąsłach. Łagodnie czyści zęby i masuje dziąsła.
 • CARE – pomaga przywrócić zębom naturalny, biały kolor. Szybkie i intensywne drgania szczoteczki skutecznie usuwają przebarwienia i osady.
 • WHITENING – niezwykle precyzyjny program polerujący i rozjaśniający zęby. Dzięki niemu nabierają one zdrowego blasku i stają się wyraźnie bielsze.

Zalety sonicznej szczoteczki do zębów Herz Medical:

 • Aż 4 tryby pracy dostosowane do użytkowników o różnych potrzebach: Clean, Sensitive, Care, Whitening.
 • Długi czas pracy szczoteczki po pełnym naładowaniu: do 60 dni (przy myciu zębów 2 razy dziennie po 2 minuty).
 • Trwałość pojedynczej końcówki: 3 miesiące.
 • Stylowy design i kolor: elegancka, matowa biel.
 • Efektowny i czytelny wyświetlacz z podświetleniem LED.
 • Jedna z najszybszych szczoteczek sonicznych na rynku, pracująca z częstotliwością do 82 000 drgań sonicznych na minutę.
 • Napięcie znamionowe: 100-240 V.
 • Okres gwarancji: 24 miesiące.
 • Poziom hałasu (dB): < 65 dB.
 • Rodzaj wtyczki: wtyczka polska.
 • Smart timer i sygnalizator czasu mycia.
 • Bardzo pojemny, litowo-jonowy akumulator Li-ion 600mAh.
 • Ładowanie: indukcyjne USB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nawigacja