Szukaj
Close this search box.

Urządzenia medyczne i kosmetyczne do użytku domowego – czy warto w nie zainwestować?

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii coraz więcej narzędzi dostępnych jedynie w profesjonalnych gabinetach z powodzeniem stosować można samodzielnie. Dokładne czyszczenie zębów, pielęgnacja skóry albo relaksacyjny masaż? Sprawdź, jak możesz je wykonać, wykorzystując urządzenia marki Herz Medical Instruments.

Mamy coraz mniej czasu dla siebie. Praca i codzienny pęd powodują, że trudno wygospodarować nawet godzinę na spacer czy siłownie, nie mówiąc już o wizycie w profesjonalnym gabinecie medycznym czy kosmetologicznym. Na szczęście wybór urządzeń do samodzielnego użytkowania jest coraz większy. Sprzęty te pozwalają na stworzenie strefy SPA w zaciszu własnego domu. W co warto zainwestować?

Ile kosztuje aparat słuchowy? Sprawdź produkty marki Herz Medical Instruments

Niedosłuch to coraz poważniejsze schorzenie związane nie tylko z naturalnym procesem starzenia się organizmu, ale powodowane też przez agresywne czynniki zewnętrzne towarzyszące nam na co dzień. Oto co powodować może problemy ze słuchem:

  • ekspozycja na zbyt wysokie ciśnienie lub jego skoki,
  • mechaniczne urazy ucha lub głowy,
  • powikłania po przebytych infekcjach uszu,
  • długotrwałe przebywanie w miejscach natężonego hałasu,
  • nieprawidłowa higiena ucha, stosowanie patyczków higienicznych w nieodpowiedni sposób.

Jakiekolwiek sygnały świadczące o niedosłuchu powinny być niezwłocznie zdiagnozowane i leczone. Zastosowanie aparatu słuchowego nie tylko znacząco poprawia jakość życia, ale też służy do rehabilitacji słuchu – zapobiega dalszemu postępowaniu w ubytku słuchu. Ile kosztuje aparat słuchowy dla seniora? Cena urządzenia waha się w zależności od modelu. Warto jednak postawić na certyfikowany produkt najwyższej jakości Herz Medical Instruments.

Elektrostymulator mięśni EMS, czyli wspomaganie metody treningowej

Celowo użyto słowa wspomaganie. Elektrostymulator EMS nie jest bowiem alternatywą dla wysiłku fizycznego. Dzięki elektrostymulacji trening pozwala na zaangażowanie większej liczby mięśni niż w przypadku tradycyjnego ćwiczenia. Przekłada się to na lepszą efektywność wysiłkową mięśni, przyspieszenie redukcji cellulitu i zwiększeniu spalania kalorii, także po zakończonej już sesji elektrostymulacji.

Irygator dentystyczny – faktycznie działa?

To sprzęt, na który powinien zdecydować się każdy z nas. W szczególności polecany jest osobom zmagającym się z problemem wrażliwych czy krwawiących dziąseł, ciasnych przestrzeni międzyzębowych oraz pacjentom gabinetów ortodontycznych – urządzenie pozwala dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca pod aparatem korekcyjnym. Irygator wodny do zębów to sprzęt bardzo łatwy w obsłudze. Produkt Herz Medical Instruments pozwoli na bezpieczne pozbycie się osadu, pozostawiając uczucie czystości i świeżości w ustach.

Urządzenia do domowej pielęgnacji – SPA w zaciszu własnej łazienki

Część przyjemności, za które w gabinecie kosmetycznym płacimy ogromne pieniądze, jesteśmy w stanie wykonać w zaciszu własnego domu. Jedną z nich jest peeling kawitacyjny – zabieg jest stosunkowo prosty i bezpieczny do samodzielnego przeprowadzenia, bardzo szybko poprawia kondycję i napięcie skóry. Kluczem do przeprowadzenia tej procedury bezpiecznie jest najwyższej jakości urządzenie do peelingu kawitacyjnego. W warunkach domowych bardzo łatwo można także wykonać masaż, a tutaj pomocny okaże się masażer do pleców o ergonomicznym kształcie, który świetnie sprawdzi się także do samochodu czy biura. Przynosi ulgę spiętym mięśniom karku czy lędźwi. Warto również zainwestować w depilator do twarzy – to urządzenie wykorzystujące wiązkę laserową, dzięki czemu usuwanie włosków nawet z najdelikatniejszych okolic staje się bezbolesne i trwałe.

Co warto wiedzieć wybierając masażery do plecówirygatory dentystycznedepilatory do twarzy czy aparaty słuchowe? Cena tych urządzeń powinna być adekwatna do jakości. A bezpieczne i nowoczesne sprzęty można znaleźć, nie rujnując przy tym domowego budżetu. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty producenta Herz Medical Instruments. Nasze urządzenia pozwolą na wykonanie profesjonalnych zabiegów w zaciszu własnego domu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nawigacja

Inne artykuły